23 Nisan 2010 Cuma

NOTD: China Glaze Shower Together + Funky Fingers Bella's Boy

Bugün manikürüme renk getirmek için kullandığım ojeyi hatırlayabilirsiniz; bir kopyası koleksiyonumun kaç parçadan oluştuğunu tahmin eden Shopping Mage’e gönderdiğim hediyeler arasındaydı: Funky Fingers Bella’s Boy.


Işığa göre simler yeşil ve altın rengi arasında gidip geliyor. Oldukça göz alıcıymış bu oje.


Manikürün matlaşmış halini de merak ettim; karşılaştırma için önce normal haline bir kez daha bakın:


Bu da üstüne Essie Matte About You sürülmüş hali:


Ojenin adı doğal olarak bana Twilight kitaplarını hatırlatıyor; haftalarca en çok satanlar listesinin tepesinde kalınca merak edip okumuştum. Kelime haznesi Türk halimle benim kadar olan bir kadının yazar diye yutturulmasına mı kızayım, yoksa iki ay gizlice eve girip kızı uyurken izleyen vampirin sapık yerine romantik damgası yemesine mi bilemiyorum. Team Edward mı, Team Jacob mı diye sorarsanız da hiç acımam, kafanıza en kalın Anne Rice kitabıyla vururum. Onlar çok acıtır derseniz Sookie Stackhouse serisi de olur.

5 yorum:

 1. O.o This looks so magical...

  YanıtlaSil
 2. Actually I was craving FF after seeing your Hyper picture, now I have it too :)

  YanıtlaSil
 3. cok guzel gozukuyor ojeler. (:

  ben size bir sey sormak istiyorum, ojelerinizi genelde nasi sakliyorsunuz dik olarak mi duruyorlar yoksa yatay olarak mi ?

  YanıtlaSil
 4. Oykucum,
  Ben de dun postaneye gidip hediyemi aldim. Cok tesekkurler. Cok ciciler..

  Twitter hesabin var mi Oyku bu arada?
  Sevgiler,

  SM

  YanıtlaSil
 5. Bella, kesinlikle dik olarak: Yatay tutarsak az da olsa sizma ihtimali var, daha da onemlisi icindeki firca kuruyabilir.

  SM, gule gule kullan tekrar, ben cok begendim bendekileri. Twitter hesabim var da hiiiic kullanmiyorum. Seni bulurum ama.

  YanıtlaSil