1 Mart 2011 Salı

NOTD: OPI Simmer & Shimmer

After four days of Orly CCK, I needed something in-your-face, like this Simmer & Shimmer from the Burlesque collection. Just like Extra-va-vaganza!, it has multi-colored glitter, but the dominant color is light blue. I used 3 coats.

Dört günümü son gösterdiğim sakin renk ile geçirince kendime gelebilmek için damardan sim aldım:


Bu oje OPI'ın Burlesque koleksiyonundan. Daha önce aynı seriden turuncu Extra-va-vaganza!'yı göstermiştim. Bu seferkini üç kat sürdüm.


Tırnaklarımı incelediğimde yine her renkten sim görebiliyorum ama baskın renk gördüğünüz gibi mavi.


Ben blog yazmaya devam edeceğim, ama yasak yüzünden bir daha görüşemezsek beni böyle simlerle hatırlayın:

10 yorum:

 1. Bendede şu an Flormarın 392'si var. Böyle sırf sim sürmek çok güzel oluyor. Bir arkadaşım dayanamadı birden dokunmak istiyorum dedi :D Ama pütürlü oluyor biraz belki bunda olmuyordur. Yaşasın sim :)

  YanıtlaSil
 2. Aramizda kalsin, o simli tirnaklara dokunma istegi erkeklerde cok oluyor ;)

  392 holografik olan degil mi? Onun putursuz olmasi gerek??

  YanıtlaSil
 3. pütürlü :D

  bu arada ben okuyabiliyorum bakalım hayırlısı seni unutmcm öykü :D beni unutma

  YanıtlaSil
 4. bu çok güzelmiş. almayı düşünüp tam olarak karar veremediğim ojelerden birisi.sanırım bunu yeniden düşünme listesine alayım.

  bu arada resmi olarak tanışalım. :) ben oje sayısı gün be gün artan ve seni her daim formspring'den rahatsız eden kişiyim. :) tekmil veriyorum oje sayım 52 oldu. çok mu hızlı artıyor ne?? 3 ay içerisinde 2'den 52'ye çıktıysa bunun tek sorumlusu sensin. :))

  bu arada blog alemine de adım atma sebebimsin. bloguma girip ilk yazımı okursan sebebini görürsün. henüz blogta ojelerimi yayınlamıyorum ama bu öyle bir tutku oldu ki bu gidişle o da yakındır.

  YanıtlaSil
 5. Aaaa merhaba :)) Ben de tekmil vereyim, 2 haftadir oje almadim. Aferin bana.

  Ilk baslarda cok hizli artiyor sayi ama insan belli bir noktadan sonra duruluyor. Koleksiyon genisledikce yeni cikan renklerin aynilarina zaten sahip oluyoruz cunku :)

  YanıtlaSil
 6. Evet pütürlü Dilek'in dediği gibi sürekli oynuyorum :)
  Erkek arkadaşımdan öyle bir tepki görmedim yine yapmış birşeyler dedi her zamankinden :p Kız arkadaşım dokunmak istedi :D
  Pütürsüz simli oje nasıl oluyor Öykü? Bize anlatsana bizim hiç pütürsüz simli ojemiz olmadı :( :p

  YanıtlaSil
 7. Anlatilmaz, yasanir Tansumut :)
  Hala bloglara girilebiliyor mu?

  YanıtlaSil
 8. Ben sana şöyle diyeyim ben hiç girmemezlik yaşamadım :) Hiç mahkeme kararı emri diye birşey görmedim :D Benim youtubedan dolayı dns ayarım değişikti zaten sanırım bu yüzden. Bende birşey değişmedi yani bloglar bangır bangır bağırmasa haberim olmıcaktı :D

  YanıtlaSil
 9. Aman, orayi da bozmasinlar bari.

  YanıtlaSil